Close
Зв'яжіться з нами
Telegram
На сайті використовуються файли cookies для полегшення користування сайтом.
Ok, не показувати знову
Close
 

Зміни розміру статутного капіталу

Статутний капітал є тією сумою грошових засобів, яка може гарантувати співзасновниками їх матеріальне забезпечення. Його можна виразити також у формі нерухомості та інших матеріальних цінностей. Важливою деталлю можна вважати те, що подібні платежі не відносяться до оподатковуваної бази, тому їх збільшення вигідне для підприємства.

Раніше на території України діяли чіткі правила, які змушували інвесторів доводити суму до певного мінімального порогу (одна місячна заробітна плата на момент реєстрації організації). Однак з 2011 року внесені до законодавства країни зміни дозволили не прив'язувати статутний капітал юридичної особи до яких-небудь параметрів. Крім того, заплановану суму тепер можна оголосити через рік після дати реєстрації в ЄДР.

Проте навіть такі зручні поправки не спростили ситуацію. Нерідко трапляються випадки, коли необхідно змінити заявлену суму статутного капіталу уже після того, як підприємство було зареєстроване. Причому не має значення, хочуть засновники збільшити позначені засоби чи зменшити їх, інформацію про це необхідно в обов'язковому порядку зареєструвати. Зробити це можна з допомогою нотаріуса, який наділений повноваженнями державного реєстратора.

Замовити послугу


Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту. Детальніше.
notaryulia@gmail.com
Київ, Вул. Шота Руставелі, буд. 8, офіс 4