Close
Зв'яжіться з нами
Telegram
На сайті використовуються файли cookies для полегшення користування сайтом.
Ok, не показувати знову
Close
 

Завірення копії

Під час процедури завірення, нотаріус порівнює копію (або виписку з документа) з оригіналом документа, вірність якого він засвідчує.

Вірність копії документа, який був виданий фізичною особою, може бути засвідчена лише в тому випадку, якщо на оригіналі документа достовірність підпису фізичної особи засвідчена нотаріусом або уповноваженою посадовою особою (в органах місцевого самоврядування, за місцем роботи, навчання чи лікування автора підпису).

Нотаріус може засвідчити і вірність копії, зробленої не з оригіналу, а з іншої копії документа.

Але лише в тому випадку, якщо вірність копії-першоджерела у свій час належним чином була засвідчена і була видана тією ж юридичною особою (організацією), яка видавала достовірний документ. Якщо копія документа потрібна для використання на території іншої країни. засвідчення її вірності може бути зроблена лише після того, як буде легалізований оригінал документа.

Для легалізації документів про освіту достатньо апостиля – так називається спеціальна форма, яка засвідчує, що документ про освіту, отриманий в одній країні, має силу на території іншої країни.

Замовити послугу


Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту. Детальніше.
notaryulia@gmail.com
Київ, Вул. Шота Руставелі, буд. 8, офіс 4