Close
Зв'яжіться з нами
Telegram
На сайті використовуються файли cookies для полегшення користування сайтом.
Ok, не показувати знову
Close
 

Актуальні питання оформлення спадщини

На «Нотаріальній платформі» опубліковано запис вебінару НПУ від 18.06.2020 «Актуальні питання оформлення спадщини: погляд практиків».

Доповідачами вебінару виступили Олена Кирилюк, віце-президент Нотаріальної палати України, голова Комісії НПУ з питань співробітництва з органами державної влади та місцевого самоврядування, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, та Марія Шапченко, член Комісії НПУ з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності, завідувач Шістнадцятої київської державної нотаріальної контори.

Під час вебінару нотаріуси отримали алгоритм дій при оформленні спадщини , дізналися про особливості оформлення спадщини за участю іноземного елемента, нюанси оформлення спадкових прав на корпоративні права, ПП, фермерські господарства, земельні ділянки тощо. Учасники вебінару отримали відповіді на практичні питання щодо обов'язкової частки, договорів в спадковому праві тощо.

На «Нотаріальній платформі» у розділі «Вебінар» можна переглянути записи усіх попередніх вебінарів (якщо у вас виникають питання щодо доступу до «НП» – звертайтеся до системного адміністратора НПУ Ростислава Конишева 099-11-000-40).

Сертифікат від 18.06.2020


Джерело: npu.in.ua

Актуальні новини

Більше статей
notaryulia@gmail.com
Київ, Вул. Шота Руставелі, буд. 8, офіс 4