Close
Зв'яжіться з нами
Telegram
На сайті використовуються файли cookies для полегшення користування сайтом.
Ok, не показувати знову
Close
 

Складання і посвідчення заповітів

Нотаріус посвідчує заповіти лише дієздатних фізичних осіб.

Заповіт складається в письмовій формі, зі вказівкою місця і часу складання заповіту, дати та місця народження заповідача і має бути особисто підписаний заповідачем.

Нотаріус перевіряє, чи не містить заповіт розпоряджень, які не відповідають діючому законодавству.

У процесі оформлення заповіту нотаріус роз'яснює заповідачу, що текст заповіту повинен бути викладений таким чином, щоб розпорядження заповідача не викликало неясностей, не призводило до сварок після відкриття спадку і не перешкоджало б отриманню спадкоємцями свідоцтва про право на спадок.

При посвідчення заповіту від заповітодавця не вимагається надання доказів, які підтверджують його право на майно, яке заповідається.

Особа, яка оформила заповіт, має право в будь-який час відмінити чи скласти новий заповіт. Заповіт, який був складений пізніше, відміняє попередній заповіт повністю або в тій частині, у якій воно йому протирічить. Кожен новий заповіт відміняє попередні і не поновлює заповіт, який особа склала перед цим.

Заповіт повинен бути поданий нотаріусу особисто заповідачем. Не допускається посвідчення заповітів, поданих представниками або за довіреністю.

Замовити послугу


Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту. Детальніше.
notaryulia@gmail.com
Київ, Вул. Шота Руставелі, буд. 8, офіс 4