Close
Зв'яжіться з нами
Telegram
На сайті використовуються файли cookies для полегшення користування сайтом.
Ok, не показувати знову
Close
 

Не витрачайте свій час, довіртесь професіоналу у вирішенні юридичних питань

Не потрібно втрачати час у заторах Києва!
Ми цінуємо час й організуємо процеси оформлення документів у зручний для вас спосіб.
Заповніть форму чи зателефонуйте для отримання консультації з приводу ваших питань.
Для вирішення потрібно лише відправити документи електронною поштою.
Ми підготуємо всі необхідні документи, а вам залишиться лише поставити свій підпис та отримати готові документи!
Оформлення довіреності
Довіреність – універсальний документ, який дозволяє передати широкий спектр повноважень від однієї особи іншій.

У найкоротший термін Ви можете оформити, засвідчити і отримати на руки як прості разові довіреності з будь-яким набором зобов'язань для довіреної особи, так і генеральну довіреність, за якими довірена особа може вчиняти повний спектр дій із розпорядження рухомим та нерухомим майном, включаючи купівлю, продаж, державну реєстрацію тошо.
Детальніше
Оформлення заяв
Заяви як юридичні документи досить часто називають іншими термінами, ніж ті, які встановлені у юриспруденції.

Кількість різних видів заяв, які можуть потребувати нотаріального посвідчення, може значно варіюватися, залежно від цілей та задач оформлення такої заяви.
Детальніше
Апостиль
Для того, щоб документи, видані на території України, мали законну силу на території іноземної держави, їх необхідно легалізувати.

Апостиль – спосіб визнання документу офіційним, шляхом проставлення штампу апостиля на оригіналі документа або його нотаріальній копії.

Зазвичай апостиль використовується для легалізації документів за кордон. Легалізувати документи можна або через консульську легалізацію (це складний і тривалий шлях), або шляхом проставлення апостиля у нотаріуса.
Детальніше
Державна реєстрація
Приватний нотаріус Тарасова Юлія здійснює повний цикл реєстрації всіх видів бізнесу і прав власності, а також вносить зміни до реєстрів.

У вас немає необхідності чекати у чергах! Відповідно до змін, які набули чинності в 2016 році, нотаріуси, які пройшли сертифікацію, наділені правами державних реєстраторів.
Детальніше
Оформлення договорів
Договір – найбільш поширений спосіб юридично закріпити згоду чи домовленість між двома і більше сторонами.

Нотаріус є уповноваженою з боку держави особою, яка перевіряє договір на відповідність закону і, завіряючи його своїм підписом і печаткою, надає цьому документу законну силу.
Детальніше
Витяги, виписки, довідки
Отримання витягів, виписок та довідок із різних державних реєстрів частіше за все входить до комплексу послуг нотаріуса при вчиненні тієї чи іншої нотаріальної дії, коли отримання інформації з державного реєстру є необхідним елементом для нотаріального посвідчення документів.
Найбільш частими запитами на отримання інформації, витягів, виписок, довідок із державних реєстрів є витяги: з єдиного реєстру довіреностей (ЄДР), державного реєстра обтяжень на нерухомість та рухоме майно (автомобіль), державного реєстра речових прав.
Детальніше
Оформлення спадку та заповіту
Якщо вам необхідно оформити спадок, залишити заповіт, отримати свідоцтво про право на спадок чи консультацію з будь-яких питань, пов'язаних зі спадком, звертайтеся за особистою консультацією до нотаріуса Юлії Тарасової.
Детальніше
Видання дублікатів нотаріальних документів
У випадку втрати чи псування документа, посвідченого або виданого нотаріусом, нотаріусом видається дублікат втраченого чи зіпсованого документа.
На дублікаті документа робиться позначка про те, що він має силу оригіналу, і ставиться посвідчуючий напис. Крім того, про видачу дубліката нотаріус робить позначку на екземплярі документа, який зберігається у справах державної нотаріальної контори чи приватного нотаріуса.
Детальніше
Засвідчення копій, документів та підписів
Засвідчити копію документа чи достовірність підпису під документом так, щоб такий документ чи його копія мали юридичну силу, потрібно в нотаріуса.

Саме нотаріус як представник держави має право своїм підписом і печаткою приватного нотаріуса посвідчувати підпис громадянина чи представника юридичної особи, а також засвідчувати вірність документа чи його копії.
Детальніше
Посвідчення фактів
Між засвідченням у нотаріуса документа, копії, підпису, договору чи довіреності та посвідченням достовірності факту є відмінності. У першому випадку засвідчується документ і / або підпис під ним, у другому – факт, що має місце, тобто не документ, а певна подія.
Детальніше

Як замовити послугу

Заповніть форму зворотнього зв'язку чи зателефонуйте для отримання консультації онлайн з приводу вашого питання.
Відправте необхідні документи на email. Ми підготуємо нові документи до підписання у зручний для вас час.
Приїдьте для підписання й отримання документів у комфортний офіс в центрі Києва.
Заповнити форму. Приватний нотаріус
Отримайте консультацію онлайн, заповнивши форму:
notaryulia@gmail.com
Київ, Вул. Шота Руставелі, буд. 8, офіс 4