Close
Зв'яжіться з нами
Telegram
На сайті використовуються файли cookies для полегшення користування сайтом.
Ok, не показувати знову
Close
 

Посвідчення фактів

Між засвідченням у нотаріуса документа, копії, підпису, договору чи довіреності та посвідченням достовірності факту є відмінності. У першому випадку засвідчується документ і / або підпис під ним, у другому – факт, що має місце, тобто не документ, а певна подія.

В окремих випадках надзвичайно важливою є необхідність юридично достовірної фіксації факту передачі заяви від однієї особи до іншої.

Нотаріально зафіксувавши такий факт передачі, особа, зацікавлена в тому, щоб інша особа не змогла відмовитися від факту передачі заяви, може бути впевнена в тому, що цей факт не може бути заперечений.

При цьому не важливо, про які особи (фізичні чи юридичні) йде мова. Нотаріус може засвідчити факт для будь-яких варіантів.

Нотаріус передає заяви громадян, підприємств, закладів та організацій іншим громадянам, підприємствам, закладам та організаціям, якщо це не суперечить закону, і якщо вони не містять даних, які принижують честь і гідність людини.

Заяви передаються поштою зі зворотнім повідомленням або особисто адресатам під розписку.

Заяви можуть передаватися також із використанням технічних засобів. На прохання особи, яка подала заяву, їй видається свідоцтво про передачу заяви.
  Контакти:
  Графік роботи:
  Пн - Пт: 09:00 - 18:00
  Сб - Вс: за попереднім записом
  Виїзд по місту Київ, за необхідністю
  Заповнити форму. Приватний нотаріус
  Отримайте консультацію онлайн, заповнивши форму

  Всі послуги

  Показати більше
  notaryulia@gmail.com
  Київ, Вул. Шота Руставелі, буд. 8, офіс 4