Close
Зв'яжіться з нами
Telegram
На сайті використовуються файли cookies для полегшення користування сайтом.
Ok, не показувати знову
Close
 

Видання Дублікатів

Видання дублікатів нотаріальних документів
Контакти:
Графік роботи:
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Вс: за попереднім записом
Виїзд по місту Київ, за необхідністю
У випадку втрати чи псування документа, посвідченого або виданого нотаріусом, нотаріусом видається дублікат втраченого чи зіпсованого документа.

До передавання в архів екземплярів документів, посвідчених чи виданих нотаріусом, дублікат втраченого чи зіпсованого документа видається нотаріусом за місцем його зберігання.

Дублікат документа повинен містити весь текст посвідченого ви виданого документа, оригінал якого вважається таким, який втратив чинність.

На дублікаті документа робиться позначка про те, що він має силу оригіналу, і ставиться посвідчуючий напис. Крім того, про видачу дубліката нотаріус робить позначку на екземплярі документа, який зберігається у справах державної нотаріальної контори чи приватного нотаріуса.

Особливості видачі дублікатів

Дублікати документів, засвідчених чи виданих нотаріусом, можуть бути видані згідно з письмовою заявою спадкоємців осіб, за дорученням яких чи відносно яких вчинялася нотаріальна дія, а також виконавця заповіту і на запит нотаріуса, яким заведена спадкова справа. У цьому випадку нотаріусу, крім свідоцтва про смерть таких осіб, подаються документи, які підтверджують їх родинні зв'язки (свідоцтво виконавця заповіту).

Дублікат заповіту може бути виданий указаним у заповіті спадкоємцям, виконавцю заповіту після подання ним свідоцтва про смерть заповідача. У випадку смерті спадкоємців, які були вказані у заповіті, дублікат може бути виданий їх спадкоємцям після подання ними свідоцтва про смерть заповідача та померлого спадкоємця.

До заяви про видачу дублікату заповіту чи видачі дублікату іншого документа спадкоємцям осіб, за дорученням яких чи відносно яких здійснювалася нотаріальна дія, виконавцю заповіту нотаріус додає засвідчену ним фотокопію свідоцтва про смерть та засвідченні фотокопії інших документів, які підтверджують їх сімейні зв'язки (фотокопія свідоцтва виконавця заповіту).

Дублікат секретного заповіту не видається!

Нотаріус при видачі дублікату втраченої довіреності перевіряє дійсність цієї довіреності за даними Єдиного реєстру довіреностей.

Дублікати втрачених довіреностей мають бути обов'язково зареєстровані в Єдиному реєстрі довіреностей відповідно до Положення про Єдиний реєстр довіреностей, затвердженого наказом Мін'юсту України.
  Заповнити форму. Приватний нотаріус
  Отримайте консультацію онлайн, заповнивши форму

  Всі послуги

  Показати більше
  notaryulia@gmail.com
  Київ, Вул. Шота Руставелі, буд. 8, офіс 4