Close
Зв'яжіться з нами
Telegram
На сайті використовуються файли cookies для полегшення користування сайтом.
Ok, не показувати знову
Close
 

Апостиль

Апостиль у нотаріуса
Контакти:
Графік роботи:
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Вс: за попереднім записом
Виїзд по місту Київ, за необхідністю
Для того, щоб документи, видані на території України, мали законну силу на території іноземної держави, їх необхідно легалізувати.

Апостиль – спосіб визнання документу офіційним, шляхом проставлення штампу апостиля на оригіналі документа або його нотаріальній копії.

Зазвичай апостиль використовується для легалізації документів за кордон. Легалізувати документи можна або через консульську легалізацію (це складний і тривалий шлях), або шляхом проставлення апостиля у нотаріуса.

* Іноді апостиль плутають із афідевітом. Афідевіт – це заява, яку нотаріус засвідчує, не перевіряючи її достовірність. Наприклад, заява про не перебування у шлюбі на території України. Апостиль ставиться лише на офіційних документах – свідоцтво про шлюб, диплом, атестат тощо.

Хто має повноваження проставляти апостиль?

Компетентними органами для проставлення апостиля є Міністерство Юстиції України, Міністерство Освіти України, Міністерство Закордонних Справ України, а з березня 2020 року право на проставлення апостиля отримали державні і приватні нотаріуси.

На які документи проставляється апостиль?

Апостиль може бути застосований до різних категорій документів, що підтверджують компетенцію чи рівень освіти фізичної особи, виданих акредитованими навчальними закладами, державними органами, підприємствами та організаціями, що відносяться до сфери освіти та науки (атестати та свідоцтва про закінчення навчальних закладів, дипломи про освіту, сертифікати про присвоєння наукових ступенів); документів, виданих Судами та органами Юстиції, Нотаріусами (судові рішення, різні свідоцтва та довідки, у тому числі довідки про несудимість, свідоцтва, видані органами реєстрації цивільних станів, увесь перелік нотаріальних документів).

Документи та довідки, які потребують проставлення апостиля:

1. довідка про несудимість
2. диплом і додатки до диплому
3. свідоцтво про народження
4. свідоцтво про шлюб
5. свідоцтво про розірвання шлюбу
6. довідка про не перебування у шлюбі
7. довідка про сімейний стан
8. рішення суду про розлучення
9. атестат про середню освіту
10. паспорт
11. закордонний паспорт
12. довідка НДФЛ
13. довіреність
14. медична довідка
15. довідка про резидентство
16. банківська картка
17. довідка про нерухомість
18. трудова книжка
19. довідка з місця роботи
20. заява на вивезення дитини за кордон

Подвійний апостиль
Такі країни, як Австрія, Великобританія, Бельгія, Данія, Італія, Голландія, Норвегія, Португалія, Франція, Швейцарія, для легалізації документів вимагають так званий "подвійний апостиль".
Заповнити форму. Приватний нотаріус
Отримайте консультацію онлайн, заповнивши форму

Всі послуги

Показати більше
notaryulia@gmail.com
Київ, Вул. Шота Руставелі, буд. 8, офіс 4